Quantum esztergatokmány 125 mm
Ár:
60.030 Ft
(47.268 Ft + ÁFA)
|
Optimum 125 mm, 3 pofás |
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 3442712 |
|
|
|
Leírás
- Öntött eszterga tokmány
- Hengeres központi csatlakoztatású DIN 6350
- Tokmánykulccsal
- Körfutási pontosság jobb mint 0,05 mm
- Eszterga tokmányhoz szükséges karima
Paraméterek
| Méretek és súlyok | |
| D (tokmány) | 125 mm |
| D1 | 95 mm |
| D2 | 108 mm |
| D3 | 30 mm |
| d | M8 |
| H (tokmány) | 84 mm |
| H1 | 58 mm |
| h | 4 mm |
| Súly kb. | 3,1 kg |
| Sebesség | |
| Forgási sebesség | 3800 min¯¹ |
| VPE | 1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
