Rehm BK R-TIG 450 W/70 S
Ár:
334.870 Ft
(263.677 Ft + ÁFA)
| R-TIG 450W / 70 S prémium klt. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1485220 |
|
|
|
Leírás
áll: R-TIG 12-260 W / 8 m, földkábel 4 m, nyomáscsökkentő
Paraméterek
| Hossz tömlőcsomag | 8 m |
| Specifikáció | Fel / le, iSYSTEM |
| DC üzemi ciklus | 400 A (DC), 60% ED |
| AC üzemi ciklus | 300 A (AC), 60% ED |
| Átmérőjű elektróda | 1,6 - 4,8 |
| VPE | 1 |
| Műszaki adatok | |
| Hűtés | vízhűtés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
