Rehm R-TIG 12-260W 4 m
Ár:
186.600 Ft
(146.929 Ft + ÁFA)
| TIG hegesztőpisztoly, vízhűtéses | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1465264 |
|
|
|
Leírás
Hegesztőpisztoly vagy vízhűtés
Paraméterek
| Hossz tömlőcsomag | 4 m |
| Specifikáció | Fel / le, iSYSTEM |
| DC üzemi ciklus | 240 A (DC), ED 60% |
| AC üzemi ciklus | 170 A (AC), ED 60% |
| Átmérőjű elektróda | 1,0 - 3,2 mm |
| VPE | 1 |
| Műszaki adatok | |
| Hűtés | vízhűtés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
