Rehm R-TIG 200 19 4 m
| TIG hegesztőpisztoly, gázhűtéses | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1490034 |
|
|
|
Leírás
19-pólusú csatlakozóval, max. 200A (DC)
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 4 m |
| Specifikáció | UD GRIP HighFlex bőr |
| DC üzemi ciklus | 200 A (DC), ED 35% |
| AC üzemi ciklus | 140 A (AC), ED 35% |
| Átmérőjű elektróda | 1,6 - 3,2 mm |
| VPE. 1 | |
| Műszaki adatok | |
| Hűtés | gázhűtés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
