Rhino elektro-hidraulikus billenthető hegesztőasztal 750 x 750 mm
Ár:
1.396.596 Ft
(1.099.682 Ft + ÁFA)
| Univerzálisan használható hegesztő asztal elektro-hidraulikus emeléssel 7500 x 750 mm méretben | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | TLA67070 |
|
|
|
Leírás
Pedálokkal hidraulikusan emelhető hegesztő asztal, fékezhető kerekekkel, 300 kg terhelhetőséggel, billenthető forgatható asztallappal.
A hegesztőasztalnak nem tartozékai a kiegészítők, a képeken látható eszközök, készülékek és szerszámok nem résza a terméknek.
Kiegészítők külön megvásárolhatóak 16-os furatmérethez!
Alumínium asztallap is rendelhető külön!
Youtube videók
Paraméterek
| Asztallap | nitridált és fekete-oxid, kétoldalas |
| Asztal mérete | 750 x 750 mm, |
| Asztallap vastagsága | 12 mm |
| Lyuk átmérője | Ø16 mm, |
| Rácsminta | 50 x 50 mm, |
| Asztal magassága | 800-1150 mm, |
| Teherbírás | ~300 kg, |
| Csomag nettó súlya | 200 kg, |
| Rögzített és forgatható fékezett görgő | |
| Elektro-hidraulikus emelő mechanizmus, pedál vezérlés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
