Rhino hegesztőasztal 1500 x 750 mm
Ár:
1.396.596 Ft
(1.099.682 Ft + ÁFA)
| Univerzálisan használható hegesztő asztal kis műhelyek számára 1500 x 750 mm méretben | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | TD6-1575Q-F3 |
|
|
|
Leírás
A hegesztőasztalnak nem tartozékai a kiegészítők, a képeken látható eszközök, készülékek és szerszámok nem résza a terméknek.
Kiegészítőkkel együtt keresse a TD6-1575Q-K3 cikkszámú terméket!
Youtube videók
Paraméterek
| Asztallap | nitridált és fekete-oxid, kétoldalas |
| Asztal mérete | 1500 x 750 mm, |
| Asztallap vastagsága | 16 mm |
| Lyuk átmérője | Ø16 mm, |
| Rácsminta | 50 x 50 mm, |
| Asztal magassága | 910 mm, |
| Teherbírás | ~700 kg, |
| Csomag nettó súlya | 300 kg, |
| Rögzített és forgatható fékezett görgő | |
| Szintező lábak álló használatra |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
