Schweißkraft 9W RT 4 m hegesztő pisztoly
Ár:
254.830 Ft
(200.654 Ft + ÁFA)
| MIG / MAG hegesztőpisztoly, vízhűtéses | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1480934 |
|
|
|
Leírás
REHMtronic: Egy további nyomógombbal a hegesztőpisztollyal kiválaszthat és beállíthat egy és négy működési pont között a hegesztés előtt és közben.
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 4 m |
| Csatlakozás | Euro-ZA |
| Gázáram | 15 - l / perc |
| Eredeti berendezés érintkezője | Acél, 1,2 mm |
| Zseblámpa nyak | hosszú, 50 ° |
| VPE | 1 |
| Hűtés | vízhűtés |
| Pajzsgáz | CO2, vegyes gáz |
| Hegesztőáram | CO2:560 A |
| Hegesztőáramú kevert gáz | 500 A. |
| Üzemi ciklus | 100% |
| Huzal átmérő | 1,0 - 1,6 mm |
| Érintkező tipp | M8 / M10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
