Schweißkraft EASY-MAG 213/1 hegesztőgép
Ár:
372.640 Ft
(293.417 Ft + ÁFA)
| Acél és rozsdamentes acél hegesztéséhez | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1081213 |
|
|
|
Leírás
Olcsó árnyékoló gázhegesztő gépek a csináld magad és a félig profi felhasználók számára
Acél és rozsdamentes acél hegesztéséhez
Egyszerű kezelés és beállítás
A lágy és stabil ív garantálja az alacsony fröccsöntési eredményeket
Fokozatmentesen állítható huzalelvezetés
Robosztus alváz forgó görgőkkel a könnyű szállítás érdekében (alváz öngyűjtéshez)
Praktikus gázpalack-tartó
- S jel: Megengedett hegesztéshez szűk hegesztési területeken, fokozott elektromos veszélyekkel
2-hengeres huzalvezetéssel
230 V és 400 V működésre alkalmas
Paraméterek
| Szinergikus | Nem |
| Vízhűtéses | Nem |
| Műszaki adatok | Ø 0,6 - 1,0 mm huzal |
| A huzal 2 tekercset adagol | |
| A drót betáplálási sebessége | 1 - 18 m / perc |
| Hálózati csatlakozás | 230 / 400V |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| A beállítási tartomány 30? | 140/140 - 200 A |
| A terhelési ciklus Imax-nál. | 40° C 10% |
| Hegesztési áram ED 100% | 65 A-nál |
| Switching szakaszaiban 9 | |
| Teljesítménytényező | 0,75 cos phi |
| Hatékony energiafogyasztás | 2,6 kVA |
| Szükséges generátor teljesítmény | 5 kVA |
| Nyitott áramkör feszültsége | 24 - 51 V. |
| Árnyékolás (lassú) | 16 A |
| Lehűlés AF | |
| Zseblámpa hűtőgázt | |
| Védettségi fok IP | 21 I |
| H osztályú | |
| Méretek (L x W x H) kb. | 810 x 406 x 685 mm |
| Tömeg kb. | 41 kg |
| EN 60 974-1 szabvány; -10 | |
| EMC A osztály |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
