Schweißkraft hegesztő készlet BK 400/70
Ár:
123.260 Ft
(97.055 Ft + ÁFA)
| Hegesztő készlet SMB 400 | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 1094011 |
|
|
|
Leírás
Tartalma:
- vízhűtéses hegesztőpisztoly 4m, fix nyak, IGrip 500W, 450A 60% kevert gázhoz
- testkábel 70mm2 4m testcsipesszel, 35-50mm2 csatlakozódugóval,
- 200 bar / 30l/min argon/CO2 nyomásszabályozó
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 4 m |
| VPE | 1 |
| Hűtővíz | lehűtött |
| Pajzsgáz | CO2, vegyes gáz |
| Hegesztési áram | 400 A |
| Hegesztőáramú vegyes gáz | 350 A |
| Üzemi ciklus | 100% |
| Huzal átmérő | 0,8 - 1,6 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
