Schweißkraft Kombi 270 MIG, AWI
| MIG / MAG, TIG és elektródahegesztéshez. Könnyű és robusztus, ideális az építkezésen történő felhasználásra | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1087055 |
|
|
|
Leírás
- Hot-Start-funkció; a hegesztőáram automatikus, a beállítottól eltérő rövid idejű megnövelése az ívet azonnal meggyújtja
- Anti-Stick-funkció; nincs elektródaletapadás
- Arc-Force -szabályzás; automatikus hegesztőteljesítmény kiegyenlítés a beállított értékre
- A porbeles huzalhegesztés védőgáz nélkül is lehetséges pl. gázpalack nélküli hegesztéshez építkezéseken
Paraméterek
| Hegesztő áram MIG/MAG (A) | 15 - 270 |
| MIG AC bekapcs. idő (40°C) (A) | 250 A - 50% |
| MIG AC hegesztőáram ED 100% (A) | 180 |
| Hegesztő áram WIG DC (A) | 5 - 250 |
| WIG DC ekapcs. idő (A) | 250 A - 70% |
| WIG DC hegesztőáram ED 100% (A) | 210 |
| Utánáramlás mp. - | |
| Áramlefutás mp. - | |
| Hegesztő áram elektródaheg. (A) | 5 - 250 |
| Teljesítményfelvétel elektródaheg. (kVA) | 8,0 |
| Elektródaheg. bekapcs. időtartam (A) | 250 - 60 % |
| Elektródaheg. hegesztőáram ED 100% (A) | 195 |
| Hálózati feszültség (V) | 3 x 400 V 10 |
| Feszültség üresjáratban (V) | 75 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 |
| Biztosíték (A) | 16 lomha |
| Védelem IP 23 / S-jel | |
| Méretek (mm) | 760 x 475 x 228 |
| Súly (kg) | 26,5 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
