Schweißkraft nyomáscsökkentő, hegesztőtömlő BK 25/35
Ár:
76.900 Ft
(60.551 Ft + ÁFA)
| MIG / MAG fáklya készlet | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1092510 |
|
|
|
Leírás
Alkalmazási tartomány: acél, rozsdamentes acél
Kompatibilis:
EASY-MAG 250-2
EASY-MAG 250-2 Set Special
EASY-MAG 280-4
EASY-MAG 280-4 Set Special
EASY-MAG 300-4
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 4 m |
| Leírás | nyomógombbal |
| A berendezés gyári alapbeállításként | Huzal spirál felhasználva |
| Kapcsolat | Euro-ZA |
| Eredeti berendezés érintkezője | acél, 1,0 mm |
| Fáklya nyak rövid | 45 ° |
| VPE | 1 |
| Hűtés | gázhűtésű |
| Pajzsgáz | CO2, vegyes gáz |
| Hegesztési áram CO2 | 180 A |
| Hegesztőáramú vegyes gáz | 150 A |
| Üzemi ciklus | 60% |
| Drót átmérő | 0,8 - 1,2 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
