Schweißkraft SMB400 4m hegesztő pisztoly
Ár:
70.190 Ft
(55.268 Ft + ÁFA)
| MIG / MAG hegesztőpisztoly, vízhűtéses | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1094004 |
|
|
|
Leírás
Kompatibilis:
PRO-MIG synergie 350-4 W
PRO-MIG synergie 350-4 W Set Special
PRO-MIG synergie 450-4 WS
PRO-MIG synergie 450-4 WS Set Special
Paraméterek
| Hossz tömlőcsomag | 4 m |
| Specifikáció | nyomógombbal |
| Gyári alapberendezés | Üres vezeték spirál |
| Csatlakozás | Euro-ZA |
| Eredeti berendezés érintkezője | Acél, 1,2 mm |
| Zseblámpa nyak | 45 ° |
| VPE | 1 |
| Hűtés | vízhűtés |
| Pajzsgáz | CO2, vegyes gáz |
| Hegesztési áram | 400 A |
| Hegesztőáramú vegyes gáz | 350 A |
| Üzemi ciklus | 100% |
| Huzal átmérő | 0,8 - 1,6 mm |
| Érintkező tipp | M8 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
