Schweißkraft SRF Maxi C füst elszívó, karral C 2.0
Ár:
3.414.500 Ft
(2.688.583 Ft + ÁFA)
| Öntisztító szűrőegységek, rugalmas elszívó karral, nagy mennyiségű füst és por elszívására. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1800036 |
|
|
|
Leírás
Nagy elszívási teljesítmény nehézipari elszíváshoz.
Többfokozatú porleválasztás.
99,97% -nál nagyobb elválasztási osztály
Szűrőanyag PTFE membrán, felületi szűrés, vegyszerálló.
Hegesztési füst elválasztási osztály W3
3m-es elszívókar.
Fázissorrend ellenörző elektronika.
Opcionális:
Ernyőbe épített világítás
Automatikus start-stop rendszer
Paraméterek
| Max. szívási teljesítmény | 1450 m³ / h |
| Elcsivócső átmérő | 150 mm |
| Az elszívókar hossza | 3 m |
| Sűrített levegő csatlakozás | 5-6 bar |
| Hangnyomásszint | 73 dB (A) |
| Hossz kb. | 1350 mm |
| Szélesség / mélység kb. | 810 mm |
| Magasság kb. | 940 mm |
| Súly kb. | 263 kg |
| Főmotor | 1,5 kW |
| Tápfeszültség | 3 x 400 V |
| Hálózati frekvencia | 50 Hz |
| A szűrő felülete kb. | 15 m² |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
