Schweißkraft SWM-2 30 sarokmágnes kikapcsolható
Ár:
18.250 Ft
(14.370 Ft + ÁFA)
| Kapcsolható hegesztési szögmágnes | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 1790029 |
|
|
|
Leírás
Nagy mágneses tartóteljesítmény sokoldalú alkalmazásokhoz
Mágnes be- és kikapcsoló kapcsolóval
Kikapcsoláskor könnyen letörölhető
Paraméterek
| Tartóerő | 30 kg |
| Szög | 45/90 ° |
| Hossz (termék) kb. | 111 mm |
| Magasság (termék) kb. | 25 mm |
| Szélesség / mélység (termék) kb. | 95 mm |
| Nettó súly kb. | 0,5 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
