Schweißkraft SYN-MAG 323 Hegesztőgép
| Az acél, a rozsdamentes acél, az alumínium és a gázvédett magos huzal (FCW = fluxusú huzal) jellemzői miatt univerzálisan alkalmazható | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1089323 |
|
|
|
Leírás
A modern szinergiaszabályozásnak, a huzaladagolás pontos vezérlésének a huzal automatikus beállításával, valamint a paraméterek gyors és egyszerű beállításával
- olcsó
- Vékonytól vastagabb anyagig (0,8 mm-től max
- Az acél, a rozsdamentes acél, az alumínium és a gázvédett magos huzal (FCW = fluxusú huzal) jellemzői miatt univerzálisan alkalmazható
- Központi csatlakozás - Binzel rendszer
- Hőmérséklet túlterhelés jelző
- Erőteljes 4 hengeres adagolás biztosítja a biztonságos és állandó huzaladagolást és a stabil ívet
- 10 vagy 21 teljesítményszint mellett mindig a megfelelő beállítás
- Áram- és feszültségjelzővel
- 2 ütemű / 4 ütemű / pont és intervallumszabályozással
- Automatikus huzaltáp korrekcióval
- Hőmérséklet szabályozott ventilátorral
- Hároméves Schweißkraft garancia
Paraméterek
| Szinergikus | Igen |
| Acél / rozsdamentes acél huzal | 0,8 - 1,2 mm |
| Huzal Ø Alumínium | 1,0 - 1,2 mm |
| Huzal Ø fluxusú huzal | 1,0 - 1,2 mm |
| Huzaladagolás | 1,0 - 22 m / perc |
| Beállítási tartomány 40 - 320 A | |
| Duty ciklus (ED) az Imax-nál. | 40 C 30% |
| Hegesztési áram 60% ED | 40 C-on 230 A |
| Hegesztőáram 100% ED | 40 C-on 180 A |
| Nyílt áramkör feszültsége | 14,8 - 37,9V |
| Switching szakaszban | 21 |
| Huzalelőgörgők / meghajtott | 4/4 |
| Hálózati csatlakozás | 3 x 400 V |
| Folyamatos teljesítmény 100% ED | 6,2 kVA-nál |
| Fedezeti (lassú) | 16 A |
| Teljesítménytényező | 0,96 cos phi |
| H osztályú | |
| Lehűlés | AF |
| Védettségi fok IP | 23 |
| Égőhűtés gáz | |
| Gázpalack max. | 20 l |
| Méretek (LxWxH) kb. | 830 x 540 x 815 mm |
| Tömeg kb. | 94 kg |
