Schweißkraft SYN-MIG 161i hordozható MAG inverter
Ár:
322.110 Ft
(253.630 Ft + ÁFA)
| Magas vezetékes elektródák hegesztésére is alkalmas | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 1089017 |
|
|
|
Leírás
A SYN-MIG a legkorszerűbb inverter technológia ideális kombinációja egyszerű és szokásos működéssel
A működési pont csak két gomb (potenciométer) segítségével feszültséggel és vezeték sebességgel fokozatmentesen állítható.
A biztonságos gyújtás és a stabil ív biztosítja a legjobb hegesztési eredményeket
Magas vezetékes elektródák hegesztésére is alkalmas
Tartozékok
Égő SMB 15, 3m
Földelőkábel 3m, 16 mm2
Kis nyomáscsökkentő
Földelőkábel 3m, 16 mm2
Kis nyomáscsökkentő
Paraméterek
| Szinergikus | Igen |
| Vízhűtéses | Nem |
| Fáklya hűtése | gáz |
| Méretek és súlyok | |
| Hossza kb. | 525 mm |
| Szélesség / mélység kb. | 260 mm |
| Magasság kb. | 340 mm |
| Súly kb. | 14,5kg |
| Üzemeltetési ciklus | |
| Üzemi ciklus az Imax-on. 40 ° C | 20% |
| 100% DC 40 ° C-on áram | 80 A |
| Elektromos adatok | |
| Tápfeszültség | 1x230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 Hz |
| Beállítási tartomány | |
| MIG / MAG | 25 - 160 A |
| Huzaladagolás | |
| acél hegeszthető huzalok | 0,6 mm |
| hegeszthető huzalok rozsdamentes acél | 0,8 mm |
| hegeszthető huzalok fluxus maghuzal | 0,9 mm |
| Drótláb egység | 2 tekercs |
| Sebesség | 1,0 - 14 m / perc |
| Huzaltovábbító tekercsek / hajtás | 1 |
| VPE | 1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
