Schweißkraft univerzális tartó pisztoly és kábel részére
Ár:
7.330 Ft
(5.772 Ft + ÁFA)
| Univerzális tartó pisztoly és kábel részére | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1090011 |
|
|
|
Leírás
Univerzális fáklyatartó az önegyesítéshez
Általánosan alkalmazható
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 4 m |
| VPE | 1 |
| Hűtővíz | lehűtött |
| Pajzsgáz | CO2, vegyes gáz |
| Hegesztési áram | 400 A |
| Hegesztőáramú vegyes gáz | 350 A |
| Üzemi ciklus | 100% |
| Huzal átmérő | 0,8 - 1,6 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
