Schweißkraft VSWM 15 állítható szögmágnes
Ár:
11.810 Ft
(9.299 Ft + ÁFA)
| Állítható hegesztési szögmágnes | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1790051 |
|
|
|
Leírás
Nagy mágneses tartóteljesítmény sokoldalú alkalmazásokhoz
Ideális kerek és négyszögletes csövekhez, szögekhez és lapos anyagokhoz
A kívánt szög 30 ° és 270 ° között kényelmesen állítható hatszögletű furaton keresztül
Szerelési furatok két mágnes összekapcsolásához
Paraméterek
| Tartóerő | 15 kg |
| Szög | 30 - 270 ° |
| VPE | 1 |
| Méretek és súlyok | |
| Hossz kb. | 156 mm |
| Szélesség / mélység kb. | 156 mm |
| Magasság kb. | 20 mm |
| Súly kb. | 0,9 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
