Schweißkraft WP 17V ED 4m
| TIG hegesztőpisztoly, gázhűtéses | |
| Cikkszám: | 1461745 |
|
|
|
Leírás
dugaszolható
Kompatibilis:
CRAFT-STICK 161 P
BOOSTER.PRO 170 TIG SET
SYN-MIG 201i MULTI
SYN-MIG 201i MULTI set
CRAFT-STICK 161p set special
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 4 m |
| Specifikáció | gázszabályozóval / szeleppel |
| A gyári alapberendezés | 1,6 mm |
| Csatlakozás | TSB 3550 |
| Csatlakozódugó | 10 - 25 mm² |
| DC üzemi ciklus | 150 A (DC), ED 100% |
| AC üzemi ciklus | 110 A (AC), ED 100% |
| Átmérőjű elektróda | 0,5 - 3,2 mm |
| VPE | 1 |
| Műszaki adatok | |
| Hűtés | gázhűtés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
