StrongHand "4-in-1" karos gyorsszorító-rendszer
Ár:
23.454 Ft
(18.468 Ft + ÁFA)
| A 4 az 1-ben segédberendezés a piac legsokoldalúbb csúszó karos bilincsei. | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | UM125PM |
|
|
|
Leírás
Ez a bilincs nagy teherbírású cserélhető párnákkal rendelkezik
Az erős kézi segédhegesztők 10-szer gyorsabban beállíthatók, mint a C-szorítók.
Ezek a hegesztő bilincsek lehetővé teszik a hegesztést sok helyzetben, és biztosítják, hogy a fém a helyén maradjon.
Paraméterek
| Kapacitás | 318 mm |
| Szorító nyomás | 1 089 kg |
| A torok mélysége | 140 mm |
| Sínméret | 30 x 14 mm |
| Menetes furat | M10 |
| Súly | 3,1 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
