StrongHand "4-in-1" karos gyorsszorító-rendszer
Ár:
10.790 Ft
(8.496 Ft + ÁFA)
| A legsokoldalúbb csúszó karos gyorsszorító a piacon jelenleg. | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | UF100M |
|
|
|
Leírás
A 3 részes szett tartalma:
Csúszó-karos szorító
Extended Block
V-Talp
Minden Strong Hand Tools® gyorsszorító magas minőségű hőkezelt acélból készül, nikkel/króm felületkezeléssel.
Paraméterek
| Kapacitás | 254 mm |
| Mélység | 120 mm |
| Szorító nyomás | 454 kg |
| Talpak | Standard |
| Sín méret | 22 x 11 mm |
| Menetes furat | M8 |
| Súly | 1.3 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
