StrongHand "4-in-1" karos gyorsszorító-rendszer
Ár:
10.516 Ft
(8.280 Ft + ÁFA)
| A legsokoldalúbb csúszó karos gyorsszorító a piacon jelenleg. | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | UE125M |
|
|
|
Leírás
A 3 részes szett tartalma:
Csúszó-karos szorító
Extended Block
V-Talp
Minden Strong Hand Tools® gyorsszorító magas minőségű hőkezelt acélból készül, nikkel/króm felületkezeléssel.
Paraméterek
| Kapacitás | 318 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Szorító nyomás | 390 kg |
| Talpak | Standard |
| Sín méret | 20 x 10 mm |
| Menetes furat | M8 |
| Súly | 1.2 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
