StrongHand "4-in-1" karos gyorsszorító-rendszer
Ár:
32.050 Ft
(25.236 Ft + ÁFA)
| A 4 az 1-ben segédberendezés a piac legsokoldalúbb csúszó karos bilincsei. | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | UM125JM |
|
|
|
Leírás
Az összes Strong Hand Tools® segédszorító kiváló minőségű hőkezelt acélból készül, és nikkel / króm bevonattal rendelkezik a szilárdság és a tartósság érdekében.
Az erős, gazdaságos 4-IN-1 segédbilincsek négy különböző alkalmazás kiszolgálására alkalmazkodnak.
Normál - A csúszó karbilincsek tízszer gyorsabbak, mint egy C-bilincsek!
Cső - Adja hozzá az exkluzív V-Pad-et, hogy hozzon létre egy Csőbilincset!
Szóró - Fordítsa meg a szorítókart és hozzon létre egy Szóró bilincset.
Step-Over - Add hozzá az Extender blokkot, hogy létrehozzon egy Step-Over bilincset.
Specifikációk
Paraméterek
| Kapacitás | 318 mm |
| Szorító nyomás | 1089 kg |
| A torok mélysége | 140 (120) mm |
| Sínméret | 30 x 14 mm |
| Menetes furat | M10 |
| Súly | 3,7 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
