StrongHand hegesztőasztal lap
Ár:
22.357 Ft
(17.604 Ft + ÁFA)
|
A Nomad Economy hegesztőasztal kiegészítő asztallap, két NOMAD asztal összekötéséhez. |
|
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | TSL30 |
|
|
|
Leírás
Kevés a Nomad asztal felülete? Kapcsoljon össze két Nomad asztal ha hosszabb munkapadra van szüksége lakatos munkájához. Ezzel az elemmel megnövelheti a munkafelületét, és ugyanúgy szorítókkal láthatja el ahogy az alap asztalon.
Figyelem, ezen cikkszám alatt csak az összekötő lap található 6db csavarral, ami a Nomad asztalok összekapcsolására alkalmas, nem a teljes Nomad asztal!
Nomad asztalt itt találja: https://www.szikraszerszam.hu/stronghand-nomad-hegeszto-asztal
Paraméterek
| Asztallap mérete | 760 W x 510 L |
| Asztal magasságtartománya | 660 - 810 mm |
| Rés az asztallapon | 28 mm |
| Asztal pozíciói | 0º, 30º, hajtogatott |
| Teherbírás | asztalok teherbírása szerint. |
| Súly | 7,4 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
