StrongHand szigetelt földelő érintkező
Ár:
17.602 Ft
(13.860 Ft + ÁFA)
|
Rögzítés + földelés egyszerre. |
|
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | GP950 |
|
|
|
Leírás
A rézfej horony kialakítása lezárja a hegesztési fröccsenést és csökkenti a részecskék felhalmozódását.
Az oldalsó csavar biztonságos kábelcsatlakozást biztosít. A Ground Hog test forog a kábel pozícionálásához.
• Az érintkező leválasztásával vezérli az elektromos áramot felület és a kábelcsatlakozás.
• Javítsa és csökkentse az ívstabilitást és a kábel élettartamát energiafogyasztás.
Paraméterek
| Áramerősség / kábel | 450A / 2/0 - 0,8 |
| A torok mélysége (A) | 89 mm |
| Max. Kapacitás (B) | 64 mm |
| Menetes furat (C) | M10 |
| Szorító nyomás | 180 kg |
| OAL | 280 mm |
| Súly | 1,1 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
