Telwin NORDICA 4.280 TURBO 230V/400V tartozékokkal
Ár:
152.469 Ft
(120.054 Ft + ÁFA)
| MMA váltóáramú (AC) hegesztőgép. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 814176 |
|
|
|
Leírás
MMA váltóáramú (AC) hegesztőgép.
Fokozatmentes hegesztőáram szabályozás.
Hővédelemmel ellátva.
Rutilos elektródával használható.
Jellemzők:
- 2 fázisú
- barkácsolásra
- tradicionális inverter
- MMA bevont elektródás (pálcás) ívhegesztés
- Leolvasztható elektródás AC : 2 - 5 mm
Tartozékok
MMA hegesztő tartozékokkal együtt szállítjuk
- elektródafogós munkakábel,
- testkábel,
- barkács kézi pajzs,
- salakoló kalapács
- elektródafogós munkakábel,
- testkábel,
- barkács kézi pajzs,
- salakoló kalapács
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| 2 fázisú hálózati feszültség | 400 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram AC | 70 - 220 A |
| Üresjárási feszültség AC | 55 V |
| Hálózati teljesítmény | 3,6 kW |
| Hálózati Biztosíték | 25 / 16 A |
| Védettség | IP21 |
| Tömeg | 19,2 kg |
| Méretek | 575 × 325× 360 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
