Telwin T-Arc 160 inverteres ívhegesztő
| A T-Arc 160 inverteres ívhegesztő egyfázisú, egyenáramú (DC), 230V hálózati feszültségen üzemeltethető készülék. | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 816161 |
|
|
|
Leírás
A T-Arc 160 inverteres ívhegesztő egyfázisú, egyenáramú (DC), 230V hálózati feszültségen üzemeltethető készülék. Kicsi, könnyű és egyszerű hegesztőgép, ideális választás lehet barkácsoláshoz, ház körüli munkákhoz, vagy még akár kisipari műhelymunkákhoz is.
A készülék 1-10 mm anyagvastagságú elemek hegesztésére alkalmas, ívgyújtás segítővel rendelkező hegesztőgép, mely nagyfokú hegesztőáram stabilitással támogatja a hegesztési munkát, még kisebb hálózati feszültségingadozások esetén is.
MMA (pálcás) üzemben mindenféle, 1,6-4 mm átmérőjű elektróda leolvasztására alkalmas, többek között:
- rutilos,
- bázikus,
- rozsdamentes,
- öntöttvas
- alumínium
A T-Arc 160 inverteres ívhegesztő beépített védelmi funkciói:
- ívszabályozás (arc-force),
- ívgyújtás segítés (hot start) és letapadás (anti-stick) elleni
- védelem,
- termosztatikus hatás elleni védelem,
- túlfeszültség és alacsony feszültség elleni védelem,
- túláram elleni védelem.
Tartozékok
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 10 - 160 A |
| Bekapcsolási idő 20°C | 20% - 140A |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 70 A |
| Üresjárási feszültség DC | 72 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 31 A |
| Hálózatból felvett áramerősség 60%-os bekapcs. Időnél | 14 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 4,5 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 2 kW |
| Minimális Generátor teljesítmény | 6 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,6 |
| Hálózati Biztosíték | 16 A |
| Hatásfok | 82 % |
| Védettség | IP 21 |
| Tömeg | 4,5 kg |
| Méretek | 200 × 330 × 200 mm |
