Telwin Technomig 180 Dual Synergic Euro csatlakozós pisztollyal
| A Technomig 180 Dual Synergic egy fázisú hegesztőgép MIG/MAG védőgázos, Keményforrasztás (galvanizált lemezekhez) és védőgáz nélküli porbeles huzallal történő hegesztéshez. Euro (centrál) csatlakozós pisztollyal! | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 816054 |
|
|
|
Leírás
A Technomig 180 Dual Synergic egyfázisú hegesztőgép. A mikroprocesszor vezérlésű hegesztő inverter alkalmas:
- MIG/MAG üzemmódban acél, rozsdamentes, alumínium huzalok leolvasztására
- Keményforrasztásra Bronz huzallal, galvanizált lemezek megmunkálására
- a polaritás megfordítása után porbeles (FLUX) huzallal is használható
A gép súlya mindössze 12 kg, így könnyedén hordozható, a maximum 5 kg-os acél huzallal együtt sem túl nehéz.
Külön rendelhető hozzá 1kg-os eldobható gázpalack is, valamint ehhez tartozó kis reduktor, hogy még mobilisabb legyen a készülék – ezekről érdeklődjön telefonos vagy email elérhetőségünkön.
A Technomig 180 Dual Synergic hegesztőgép a szinergikus vezérlésnek köszönhetően gyorsan és egyszerűen beállítható. A hegesztőnek csak be kell állítani az anyagvastagságot, és már lehet is hegeszteni, a többi beállítást (feszültség, huzaltolás, gázfolyás, stb.) elvégzi helyettünk a gép.
Amennyiben nem elégedett az automatikus szinergikus beállítással, lehetősége van kézzel is finom hangolni a beállításokat.
A Technomig 180 Dual Synergic jellemzői:
- védő gázas MIG/MAG és keményforrasztás üzem
- megfordítható polaritás porbeles (Flux) huzalhoz
- 10 előre programozott szinergikus beállítási görbe
- Synergic beállítás egyszerűen az anyagvastagság megadásával
- beépített védelem túlmelegedés, túlfeszültség, alacsony feszültség, túláram ellen
- EURO (centrál) csatlakozós, 3 m-es MIG pisztollyal és testkábellel együtt
Tartozékok dobozban
3 méteres Euro (centrál) csatlakozós MIG pisztoly testkábellel együtt,
2 méteres gázcsővel kartondobozban.
Paraméterek
| Szinergikus | Igen |
| Vízhűtéses | Nem |
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 20 - 170 A |
| Bekapcsolási idő DC | 140 A - 20% |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 80 A |
| Üresjárási feszültség DC | 60 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 24 A |
| Hálózatból felvett áramerősség 60%-os bekapcs. Időnél | 12 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 3,8 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 1,6 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,7 |
| Hálózati Biztosíték | 16 A |
| Hatásfok | 86 % |
| Védettség | IP23 |
| Tömeg | 12.1 kg |
| Méretek | 460 × 240 × 360 mm |
