Uicraft EKZT 10-2 emelő
Ár:
687.680 Ft
(541.480 Ft + ÁFA)
| Két emelési sebességgel és 1 t maximális terheléssel | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 6194110 |
|
|
|
Leírás
A láncos emelő felfüggesztése horgok segítségével
Túlterhelés elleni védelem súrlódó tengelykapcsolóval
Beépített működési végálláskapcsoló
A lánc biztonságos tárolása a szokásos láncmemórián keresztül
Paraméterek
| Teherbírás | 1 t |
| Löket | 6 m |
| Emelési sebesség (ek) | 5,1 / 1,8 m / perc |
| Vezérlőegység kábelhossza | 6 m |
| Láncszálak száma | 1 |
| VPE | 1 |
| Méretek és súlyok | |
| Hossza kb. | 661 mm |
| Szélesség / mélység kb. | 276 mm |
| Magasság kb. | 460 mm |
| Súly kb. | 66,3 kg |
| Elektromos adatok | |
| Védettség | IP 54 |
| Abszorbeált hajtómotor | 1,4 / 0,46 kW |
| Tápfeszültség | 400 V |
| Hálózati frekvencia | 50 Hz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
