Unibor CR40 mágnestalpas fúrógép
| Mágnestalpas fúrógép, fokozat nélkül állítható fordulatszámmal, 40 mm átmérőig, 8000 N-os mágnessel, weldon 19 és fúrótokmánnyal, hűtőfolyadék tartállyal, kofferben. | |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Cikkszám: | UNIBORCR40 |
|
|
|
Leírás
8000N maximális szorító erejű mágnestalpas fúrógép, elektronikus potméterrel beállítható fordulatszám, Weldon 19 szerszám megfogással, koronafúrókhoz, fúrótokmánnyal hengeres csaigafúrókhoz, szerszámon átvezetett hűtéssel, hűtővíz tartállyal.
Mellékelt fúrótokmány és adapter hengeres csigafúrókhoz 13 mm-ig! Süllyesztőfúrókkal 30 mm-ig használható, koronafúróval 40 mm-es átmérőig acélba, körkivágóval 60 mm is.
A gép maximális rögzítő ereje csak megfelelő lemezvastagságon (10mm) áll rendelkezésre, ezen méret alatt számolni kell a csökkenésével -részletes táblázat a gépkönyvben. Koronafúróknál a maximális löket 50mm. A gép minden pozícióban használható, azonban ezt a hűtővíz hozzávezetésnél figyelembe kell venni, fejfeletti fúrásnál javasoljuk használjon olajsprayt vagy kenőhabot.
A gép masszív kofferben szállítható, amibe a szükséges tartozékok mind elhelyezhetőek.
Nem vízszintes vagy meredek felületeken használja a melléklet rögzítő hevedert esetleges áramszünet vagy hibás kezelés következtében bekövetkező zuhanás elkerülésére!
Tartozékok
- Gépszállító koffer.
- Hűtőfolyadék tartály.
- Védőburkolat.
- Biztonsági heveder.
- Szerszámok.
- Fúrótokmány.
- Tartalék szénkefe.
- Gépkönyv.
Paraméterek
| Motor teljesítmény | 1100 W. 230 V/ 5 A, ~50 Hz. |
| Túlterhelésvédelem | Mechanikus és elektromos. |
| Fordulatszám | 270 – 610 fordulat/perc között fokozat mentesen. |
| Főorsó szerszámbefogás | 19.05 mm (3/4”) Weldon típus |
| Tokmány | 13mm hengeres csigafúró tokmán weldon adapterrel. |
| Maximum furatátmérő koronafúróval/ furatmélység | 40 mm / 50 mm |
| Maximális löket szerszámmal | 80 mm |
| Mágneses tartóerő | 8000 N |
| Súly | 14,2 kg |
