Unicraft EHG 5 elektromos hősugárzó 5 kW
Ár:
46.320 Ft
(36.472 Ft + ÁFA)
| Ventilátoros ipari hősugárzó csarnokok, sátrak, építési területek fűtésére fagymentesítésére. | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 6510005 |
|
|
|
Leírás
Alkalmas emberi tartózkodásra szolgáló helyiségek biztonságos fűtésére. Teljesítménye elég nagyobb helyiségek kifűtésére is alkalmas.
- Három fázisú betáplálás miatt a legtöbb építkezési elosztóról lehet működtetni.
- Magas ventilátor teljesítménye miatt gyors hőátadás és rövid feltűtési idő.
- Beállítható fűtési hőmérséklet.
- Túlmelegedés elleni védelem.
- Fém ház, fém ventilátorlapát.
- Légfúvás fűtés nélkül.
A kifűthető, temperálható, fagymentesíthető térfogatot mérnöki számítás adja meg pontosan, vagy ha ez nem áll rendelkezésre akkor tartson próbaüzemet pár napig, felügyelet mellett, és regsztrálja közben a külső és belső hőmérsékletet!
Paraméterek
| Maximum légáram | 793 m3/óra |
| Fűtési teljesítmény | 5 kW (3 x 8 A) |
| Feszültség | 400 V / 50 Hz |
| Csatlakozó | 16A CEE |
| Zajszint | 51 dB(A) |
| Súly | 5,6 kg |
| Védettség | IP24 |
| Mérete | 270 x 255 x 400 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
