Unicraft ETR 4/150 szállító görgő bútorszállításhoz
Ár:
49.680 Ft
(39.118 Ft + ÁFA)
| Szállító görgő alváz bútorok, ládák, tárgyak és gépek könnyű és biztonságos szállításához | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 6197150 |
|
|
|
Leírás
Doboz alakú tárgyak és bútorok gyors és egyszerű mozgatásához.
Alacsony rakodási magasság a biztonságos szállítás érdekében.
Hegesztett acéllemezből készült ház.
Csúszásgátló alátéttel ellátott rakodófelület.
Paraméterek
| Teherbírás | 4 x 150 kg |
| Görgő/kerék típusa | tömör gumi |
| Szállítási/beépítési magasság | 15 mm |
| Hossz kb. | 255 mm |
| Szélesség/mélység kb. | 255 mm |
| Magasság kb. | 85 mm |
| Súly kb. | 4 x 2 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
