Rehm VTS R-TIG 12-450W
| R-TIG 12-450W -hez kopó alkatrészek | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1461245 |
|
|
|
Leírás
Alkatrész készlet R-TIG 12-450 W
A következőkből áll: 1x nagy válogatódoboz, mindegyik 2,4x / 4,0 mm-es szorítóhüvely-ház, mindegyik,
2x szorítóhüvely ház 3,2 mm, mindegyik 1x gázszóró 2,4 / 3,2 / 4,0 mm, 1x leválasztó, 1 x gázfúvóka 10,0 / 15,0 mm, 2x gázfúvóka 13,0 mm, 1x zseblámpa kupak rövid, 1x zseblámpa sapka hosszú, mindegyik 1x volfrám elektróda szürke 2,4 / 4,0 mm, 2x volfrám elektróda szürke 3,2 mm
Paraméterek
| Hossz tömlőcsomag | 8 m |
| Specifikáció | Fel / le, iSYSTEM |
| DC üzemi ciklus | 240 A (DC), ED 60% |
| AC üzemi ciklus | 170 A (AC), ED 60% |
| Átmérőjű elektróda | 1,0 - 3,2 mm |
| VPE | 1 |
| Műszaki adatok | |
| Hűtés | vízhűtés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
