Rhino mobil hegesztőasztal
Ár:
718.820 Ft
(566.000 Ft + ÁFA)
| Univerzálisan használható hegesztő asztal kis műhelyek számára. | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | TDQ612075 |
|
|
|
Leírás
A hegesztőasztal mellett a következőket tartalmazza:
-
1 x TDQ612075 - 1200 x 750 x 910mm hegesztő asztali, szintezhető, fékes kerekkekkel.
-
2 x T60305 - Derékszögű konzol 91 x 91 x 30 mm
-
1 x négyzet alakú lyukakkal ellátott szerszámfal
-
5 x műanyag box
-
1 x box tartó lemez
-
10 x egyágú szerszám akasztó
-
5 x dupla szarvú szerszám akasztó
Youtube videók
Paraméterek
| Asztallap | nitridált és fekete-oxid, kétoldalas |
| Asztal mérete | 1200 x 750 mm, |
| Asztallap vastagsága | 16 mm |
| Lyuk átmérője | Ø16 mm, |
| Rácsminta | 50 x 50 mm, |
| Asztal magassága | 910 mm, |
| Teherbírás | ~700 kg, |
| Csomag nettó súlya | 205 kg, |
| 2 x rögzített és 2 x forgatható fékezett görgő | |
| Szintező lábak álló használatra |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
