Schweißkraft 9W S 5 m hegesztő pisztoly
Ár:
225.540 Ft
(177.591 Ft + ÁFA)
| MIG / MAG hegesztőpisztoly, vízhűtéses | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1480925 |
|
|
|
Leírás
A fáklyán lévő potenciométer lehetővé teszi a felhasználók számára az ív kimenetének vagy az ív hosszának beállítását.
A funkció kiválasztható a huzalvezető esetnél.
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 5 m |
| Specifikáció | potenciométer |
| Csatlakozás | Euro-ZA |
| Gázáram | 15 - l / perc |
| Eredeti berendezés érintkezője | Acél, 1,2 mm |
| Zseblámpa nyak | rövid, 50 ° |
| PU | 1 |
| Hűtés | vízhűtés |
| Pajzsgáz | CO2, vegyes gáz |
| Hegesztőáram | CO2:560 A |
| Hegesztőáramú kevert gáz | 500 A. |
| Üzemi ciklus | 100% |
| Huzal átmérő | 1,0 - 1,6 mm |
| Érintkező tipp | M8 / M10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
