Schweißkraft Argon 20 l
Ár:
228.990 Ft
(180.307 Ft + ÁFA)
| Acél palack töltelékkel | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1741021 |
|
|
|
Leírás
Acél palackok varrat nélküli hengeres szeleppel, menettel a DIN 477 szerint
DIN 4667 sapka
Beleértve az argon feltöltését (99,996 térfogat%)
Paraméterek
| Méret | 20 l |
| Tartalom | 4,3 m³ |
| PU | 1 |
| Hossz kb. | 840 mm |
| Súly kb. | 40 kg |
| Felhasználási terület | V2A és ALU hegesztésekhez (TIG / ötvözet / MIG) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
