Schweißkraft Cleano 4
| A TIG varratok egyszerű és biztonságos tisztítása és polírozása. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1231130SK |
|
|
|
Leírás
A szerszámok teljesen rozsdamentes acélból készültek, ezért nincs korrózió
Az eszközök bajonettzárral rendelkeznek, ami nagyon gyors cserét tesz lehetővé
Az összes elektrolit környezetbarát és felhasználható az élelmiszeriparban
A CLEANO 4 sokoldalú és 4 különféle programot tartalmaz:
Tisztítsa meg nagy teljesítményű kefével
Polírozás nagy teljesítményű kefével
Jel sötét
Jelentkezzen fényesen
Szénszálakból készült nagy teljesítményű kefével
Lehetséges a nehezen hozzáférhető területek és a hosszú varratok tisztítása
És mindezt kiváló minőségben
Hatékonyan megtisztítja a TIG / TIG hegesztéseket másodpercek alatt
A bevált transzformátor technológia lehetővé teszi:
kompakt eszköz kialakítás
interferenciamentes működés
robusztus kezelhetőség
egyszerű és biztonságos üzemeltetés
Alkalmazás műhelyben és összeszereléskor
Jellemzők:
3-fokozatú kapcsoló
Programok (tisztítás / aláírás / polírozás)
Minőség Németországban készült
Youtube videók
Paraméterek
| Elsődleges feszültség | 230 V |
| Kimeneti feszültség váltakozó áram | 10/13 V |
| Kimeneti feszültség | 12 V-os egyenáram |
| Max. kimeneti áram | 80 A |
| Teljesítmény | 800 W |
| Méretek és súlyok | |
| Hossz kb. | 345 mm |
| Szélesség / mélység kb. | 215 mm |
| Magasság kb. | 285 mm |
| Súly kb. | 11,9 kg |
| Elektromos adatok | |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Fázis (ok) 1 Ph | |
| Áram aktuális típusa | |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| VPE 1 |
