Schweißkraft CRAFT-TIG 201 AC/DC P PULSE
|
Professzionális és mobil használatra műhelyekben |
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1074202 |
|
|
|
Leírás
Minden eszköz modern inverter technológiával van beépítve
Ideális szerelési munkákhoz (létrán, állványon, ...), és IP 23 védettséggel, általában kültéri munkákhoz is
Univerzálisan alkalmazható valamennyi általános elektródtípus hegesztésére
A TIG impulzusok lehetővé teszik a hegesztést csökkentett hőmennyiséggel
A nagyfrekvenciás nagyfrekvenciás gyújtás a TIG-hegesztés során meggyullad, anélkül, hogy a munkadarabot megérintené
A csendesen működő ventilátor jól eloszlatja a hőt az eszközökből, így hosszú működési ciklust ér el
A hegesztési paraméterek pontos beállítása digitális kijelzőn, munkamemóriával
A PFC-vel felszerelt készülék (teljesítménytényező-korrekció) a kábeldobokon is a legjobb felhasználást teszi lehetővé
opcionális vízhűtővel
Több feszültség és a generátor számára megfelelő
Legfeljebb 9 programot képes tárolni
2 év garancia
Paraméterek
| Vízhűtéses | Igen |
| Impulzus frekvencia | 0,5 - 1000 Hz |
| Gyújtás | rádiófrekvencia |
| Fáklya hűtése | Levegő / víz |
| Hossz kb. | 580 mm |
| Szélesség / mélység kb. | 190 mm |
| Magasság kb. | 350 mm |
| Súly kb. | 15,5 kg |
| az Imaxnál. 40 ° C TIG DC | 60% |
| az Imaxnál. 40 ° C-os elektróda | 35% |
| Áram 100% DC 40 ° C-on. TIG DC | 155 A |
| Áram 100% DC 40 ° C-os elektródon | 110 A |
| Tápfeszültség | 90 - 275 V |
| Fázis (ok) | 1 Ph |
| Bemeneti áram TIG AC | (110V / 230V) 31 / 20,1 A |
| Bemeneti áramú elektróda (110 V / 230 V) 32 / 22,1 A | |
| Bemenőáramú elektróda AC (110 V / 230 V) 36 / 28,4 A | |
| Bemeneti áramú elektróda DC (110 V / 230 V) 40 / 32,8 A | |
| Hegeszthető elektródák | 1,6 - 4,0 mm |
| TIG DC | 5 kVA |
| Elektróda | 7,3 kVA |
| TIG DC | 5 - 200 A |
| Elektróda | 5 - 200 A |
| Szabvány | EN 60974-1:2012, EN 60974-10:2014 |
| EMC osztály | A |
| Magyarázat | EMC-osztály:Ez az A. osztályú hegesztőberendezés nem alkalmazható lakóövezetekben, ahol a tápellátást közcélú alacsony feszültségű áramellátó rendszer biztosítja. |
| VPE | 1 |
