Schweißkraft CRAFT-TIG 201 DC P PULSE
| Hordozható TIG DC inverter | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1074201 |
|
|
|
Leírás
Az összes készüléket modern inverteres technológiával gyártják, és leginkább szerelési munkákhoz (létrán, állványokon, stb.) És az IP 23 védettségi osztálynak köszönhetően, általában a szabadban történő munkavégzéshez is.
Univerzálisan alkalmazható valamennyi általános elektródtípus hegesztésére
A WIG-impulzusok lehetővé teszik a hegesztést csökkentett hőmennyiséggel
A nagyfrekvenciás nagyfrekvenciás gyújtás a TIG-hegesztés során meggyullad a munkadarab megérintése nélkül
A csendes működésű ventilátor biztosítja a jó hőelvezetést a készülékektől, és így nagy üzemi ciklus érhető el
A hegesztési paraméterek pontos beállítása digitális kijelzőn keresztül
A PFC-vel (teljesítménytényező-korrekcióval) felszerelt készülék a kábeldobokon is a lehető legjobb felhasználást teszi lehetővé
2 év garancia
Paraméterek
| Vízhűtéses | Igen |
| Impulzus frekvencia | 0,5 - 200 Hz |
| Gyújtás | magas frekvencia |
| Fáklya hűtése | levegő |
| Hossz kb. | 500 mm |
| Szélesség / mélység kb. | 150 mm |
| Magasság kb. | 280 mm |
| Súly kb. | 9,7 kg |
| az Imaxnál. 40 ° C TIG DC | 50% |
| az Imaxnál. 40 ° C-os elektróda | 30% |
| Áram 100% DC-nál 40 ° C-on. TIG DC | 145 A |
| Áram 100% DC 40 ° C-os elektródon | 135 A |
| Tápfeszültség | 230 ± 10% V |
| Fázis (ok) | 1 Ph |
| Jelenlegi típus | AC |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Teljes kimenet | TIG 4.5 / MMA 6,9 kVA |
| Bemeneti áram TIG DC | 19,7 A |
| Bemenőáramú elektróda DC | 30,1 A |
| Hegeszthető elektródák | 1,6 - 4,0 mm |
| TIG DC | 4,5 kVA |
| Elektród | 6,9 kVA |
| TIG DC | 5 - 200 A |
| Elektróda | 5 - 200 A |
| Szabvány | EN 60974-1:2012, EN 60974-10:2014 |
| EMC osztály | A |
| Magyarázat | EMC-osztály:Ez az A. osztályú hegesztőberendezés nem alkalmazható lakóövezetekben, ahol a tápellátást közcélú alacsony feszültségű áramellátó rendszer biztosítja. |
| VPE | 1 |
