Schweißkraft HIGH-TIG PLUS 230 AC/DC
| A TIG hegesztés egyszerű és biztonságos, mint még soha | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1084231 |
|
|
|
Leírás
Nagy teljesítményű primer inverter technológia
A legújabb technológia garantálja a tökéletes tűzést és a hegesztést
Legegyszerűbb működés az egyedi grafikus, dinamikus és nagy felbontású kijelzővel
Gyakorlati használatra készült: A készülék sérülésmentesen ellenáll a cseppnek akár 90 cm-es magasságból is
Porvédett elektronika: A hűtőlevegő-csatorna speciális csatornában az optimális hűtés és az elektronika védelme érdekében a szennyeződésektől
A legkönnyebb TIG hegesztőgép a maga nemében Performance Class
Alapkivitelben nagy teljesítményű szolgáltatások
2 éves garancia
Paraméterek
| Vízhűtéses | Igen |
| Fáklyás hűtés | gáz / víz |
| Hossz kb. | 480 mm |
| Szélesség / mélység kb. | 160 mm |
| Magasság kb. | 320 mm |
| Súly kb. | 7,9 kg |
| az Imaxnál. 40 ° C TIG DC | 35% |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Fázis (ok) | 1 Ph |
| Jelenlegi típus | AC |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| TIG DC | 5,8 kVA |
| TIG DC | 4 - 230 A |
| VPE | 1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
