Schweißkraft MK4 / 50 KS13 600A
Ár:
48.560 Ft
(38.236 Ft + ÁFA)
| Földelőkábel komplett szorítóval | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1250250 |
|
|
|
Leírás
hegesztő kábel
Hegesztő kábel csatlakozók
földi terminál
Paraméterek
| Huzal keresztmetszete | 50 mm² |
| Csatlakozó dugó huzal keresztmetszete | 50 mm² |
| Csatlakozó dugó | 13 mm |
| Földelõ | 600 A |
| VPE | 1 |
| Méretek és súlyok | |
| Hossz kb. | 4 m |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
