Schweißkraft nyomáscsökkentő, hegesztőtömlő BK 15/25
Ár:
60.710 Ft
(47.803 Ft + ÁFA)
| MIG / MAG fáklya készlet | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1091510 |
|
|
|
Leírás
Alkalmazási tartomány: acél, rozsdamentes acél
Kompatibilis:
EASY-MAG 193
EASY-MAG 213/1
EASY-MAG 253-4
EASY-MAG 303-4
EASY-MAG 273
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 4 m |
| Leírás | nyomógombbal |
| A berendezés gyári alapbeállításként | Huzal spirál felhasználva |
| Kapcsolat | Euro-ZA |
| Eredeti berendezés érintkezője acél | 0,8 mm |
| Fáklya nyak | rövid, 45 ° |
| VPE | 1 |
| Hűtés | gázhűtésű |
| Pajzsgáz | CO2, vegyes gáz |
| Hegesztési áram | O2 180 A |
| Hegesztőáramú vegyes gáz | 150 A |
| Üzemi ciklus | 60% |
| Drót átmérő | 0,6 - 1,0 mm |
| Kapcsolatfelvételi tipp | M6 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
