Schweißkraft nyomáscsökkentő, hegesztőtömlő BK 400/50
Ár:
115.910 Ft
(91.268 Ft + ÁFA)
| MIG / MAG fáklya készlet | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1094010 |
|
|
|
Leírás
Alkalmazási tartomány: acél, rozsdamentes acél
Kompatibilis:
EASY-MAG 3504 W
EASY-MAG 350-4 W Set Special
EASY-MAG 453-4 W
EASY-MAG 453-4 W Set
EASY-MAG 403i SC--W
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 4 m |
| VPE | 1 |
| Hűtővíz | lehűtött |
| Pajzsgáz | CO2, vegyes gáz |
| Hegesztési áram | 400 A |
| Hegesztőáramú vegyes gáz | 350 A |
| Üzemi ciklus | 100% |
| Huzal átmérő | 0,8 - 1,6 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
