Schweißkraft PRO-MIG synergy 300-4
| Legmagasabb teherbírású ciklus, egyszerű kezelés és a legjobb hegesztési eredmények maximális megbízhatósággal | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1081030 |
|
|
|
Leírás
Intelligens, magasabb szintű IWC vezérlés
Elektronikus fojtószelep-beállító SDI a még jobb gyújtási folyamatért
DCC szinergiaművelet tárolt jellemző görbékkel ellátott integrált adatbázison keresztül
Különleges MIG-forrasztási jellemzők 230 AM modelleken
Speciális alumínium karakterisztikai görbék ezen felül a 230-4 AM, 300-4 - 450-4 WS modellekhez
Vezetékes menet automatikus, áram és gáz nélküli, gyors menettel
automatikus adagolás
Creep-in automatikus a biztonságos gyújtáshoz
Tartás funkció
A hálózati feszültség állandó ellenőrzése egy csendes ív számára
Huzalátégés automatikus, állandó huzalhossz és -tartam érdekében, egyenként állítható
A Gas Nachströmzeit testre szabható
Biztonsági kényszerített lekapcsolás 4-ciklusos üzemben a vezeték nem kívánt visszatekerése ellen
Hőmérsékletű ventilátor és vízszivattyú készenléti áramkörrel az alacsony zajkibocsátáshoz
Thermo-megszakító
Gáz- és vízhűtéses változat kapható
Két nagy kormány- és rögzítő görgő
3 év garancia az elektromos és elektronikus alkatrészekre
5 év garancia a fő transzformátorra
Paraméterek
| Szinergikus | Igen |
| Vízhűtéses | Nem |
| Lehűlés | |
| AF típusú hűtés | |
| Fáklyás hűtőgáz | |
| Eszköz adatok | |
| Gázpalack (ok) max. | 50 l |
| Méretek és súlyok | |
| Hossz kb. | 1040 mm |
| Szélesség / mélység kb. | 560 mm |
| Magasság kb. | 850 mm |
| Súly kb. | 110 kg |
| Működési ciklus | |
| Üzemi ciklus az Imaxnél. | 40 ° C 50% |
| Áram 100% DC | 40 ° C-on 210 A |
| Elektromos adatok | |
| Tápfeszültség | 400 V |
| Fázis (ok) | 3 Ph |
| Áram aktuális típusa | |
| Energiafogyasztás | |
| Állandó kimenet 100% DC | 6,9 kVA-nál |
| Beállítási tartomány | |
| Váltási szakaszok | 12 |
| Szabványok és tanúsítások | |
| EN 60 974-1 szabvány; -10 | |
| EMC A osztály | |
| CE, S jelölés | |
| Huzalvezetés | |
| hegeszthető acélhuzal | 0,8 - 1,2 mm |
| hegeszthető huzalok rozsdamentes acélból | 0,8 - 1,2 mm |
| hegeszthető alumínium huzalok | 1,0 - 1,2 mm |
| A hegeszthető huzalok meghatározott anyagai a szinergiaüzemben támogatott hegeszthető anyagokban | |
| Huzal láb egység | 4 tekercs |
| Sebesség | 0,3 - 20 m / perc |
| VPE 1 |
