Schweißkraft SMB15 3m
Ár:
23.810 Ft
(18.748 Ft + ÁFA)
| MIG / MAG hegesztőpisztoly, gázhűtéses | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1091503 |
|
|
|
Leírás
gázhűtésű
sorozathoz: EASY-MAG, TRI-MIG, PRO-MAG, PRO-MIG, COMBI
Paraméterek
| Hossz tömlőcsomag | 3 m |
| Specifikáció | nyomógombbal |
| Gyári alapberendezés | Huzal spirál elkülönítve |
| Csatlakozás | Euro-ZA |
| Eredeti berendezés érintkezője | Acél, 0,8 mm |
| Zseblámpa nyak | rövid, 45 ° |
| VPE | 1 |
| Hűtés | gázhűtés |
| Pajzsgáz | CO2, vegyes gáz |
| Hegesztési áram | 180 A |
| Hegesztőáramú kevert gáz | 150 A |
| Üzemi ciklus | 60% |
| Huzal átmérője | 0,6 - 1,0 mm |
| Érintkező tipp | M6 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
