Schweißkraft SMB25 3m
Ár:
24.530 Ft
(19.315 Ft + ÁFA)
| MIG / MAG hegesztőpisztoly, gázhűtéses | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1092503 |
|
|
|
Leírás
gázhűtésű
sorozathoz: PRO-MIG, EASY-MAG, TRI-MIG, SYN-MAG, PRO-MAG, PRO-ARC SPEED, COMBI
Kompatibilis:
PRO-MAG 250-2
PRO-MIG synergie 280-4
PRO-MIG synergie 280-4 Set Special
PRO-MIG synergie300-4
PRO-MIG synergie 300-4 Set Special
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 3 m |
| Specifikáció | nyomógombbal |
| Gyári alapberendezés | Huzal spirál elkülönítve |
| Csatlakozás | Euro-ZA |
| Eredeti berendezés érintkezője | acél, 1,0 mm |
| Zseblámpa nyak | 45 ° |
| VPE | 1 |
| Hűtés | gázhűtés |
| Pajzsgáz | CO2, vegyes gáz |
| Hegesztési áram | 230 A |
| Hegesztőáramú vegyes gáz | 200 A |
| Üzemi ciklus | 60% |
| Huzal átmérő | 0,8 - 1,2 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
