Schweißkraft SPA 25 mm²
Ár:
37.050 Ft
(29.173 Ft + ÁFA)
| Hegesztő állomás berendezése | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1240445 |
|
|
|
Leírás
Hegesztő kábel 5 m, elektróda tartóval és hegesztő kábel dugóval
Földelési kábel PVC 16 3 m földcsatlakozással és hegesztő kábeldugóval
Vágó kalapács
drótkefe
Kézvédő polipropilén (CE)
Hegesztő üveg DIN 9
Rögzítőüveg 90 x 110 mm
Hegesztő kesztyű 5 ujjú
Paraméterek
| Huzal keresztmetszete | 25 mm² |
| Csatlakozó dugó huzal keresztmetszete | 10 - 25 mm² |
| Csatlakozó dugó | 9 mm |
| Elektródatartó | 200 A |
| Földelõ | 200 A |
| VPE | 1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
