Schweißkraft SSR 7-17DD 4 m
Ár:
103.760 Ft
(81.701 Ft + ÁFA)
| TIG hegesztőpisztoly, gázhűtéses | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1101740 |
|
|
|
Leírás
SSR 7-17 DD edényben és bőrben gázhűtésű
a PRO-TIG 160/170 DC Digital és a PRO-TIG 160/170 AC / DC Digital készülékhezv
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 4 m |
| Specifikáció | potenciométerrel |
| A gyári alapberendezés | 2,4-es készlet |
| Csatlakozás | TSK 35/50, gáz NW 2.7, 7 pol. |
| DC üzemi ciklus | 140 A (DC), ED 35% |
| AC üzemi ciklus | 125 A (AC), ED 35% |
| Átmérőjű elektróda | 0,5 - 2,4 mm |
| Gázáram | 5 - 12 l / perc |
| VPE | 1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
