Schweißkraft SSR 7-26DD 4 m
Ár:
108.550 Ft
(85.472 Ft + ÁFA)
| TIG hegesztőpisztoly, gázhűtéses | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1102640 |
|
|
|
Leírás
a PRO-TIG 200/210 AC / DC Digital készülékhez
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 4 m |
| Specifikáció | potenciométerrel |
| A gyári alapberendezés | 2,4-es készlet |
| Csatlakozás | TSK 35/50, gáz NW 2.7, 7 pol. |
| DC üzemi ciklus | 240 A (DC), ED 35% |
| AC üzemi ciklus | 200 A (AC), ED 35% |
| Átmérőjű elektróda | 0,5 - 2,4 mm |
| Gázáram | 5 - 12 l / perc |
| Hűtés | gázhűtés |
| VPE. 1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
