Schweißkraft SYN-MIG 201i MULTI inverter
Ár:
422.360 Ft
(332.567 Ft + ÁFA)
|
A működési pont csak két gomb (potenciométer) segítségével feszültséggel és vezeték sebességgel fokozatmentesen állítható.
|
|
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 1089020 |
|
|
|
Leírás
A SYN-MIG ideális kombinációja a legmodernebb inverter technológiának, egyszerű és hagyományos működéssel
A működési pont fokozatmentesen állítható be a feszültség és a vezeték sebessége révén csak két gomb segítségével (potenciométer)
A biztonságos gyújtás és a stabil ív biztosítja a legjobb hegesztési eredményt
Magos huzalelektródák hegesztésére is alkalmas
Fokozatmentesen változtatható multi-MIG / MAG rendszer a tökéletes eredményekért
Elektróda és TIG hegesztés
TIG LiftArc gyújtás. Megfordítható polaritás a magos huzal számára
Három éves Schweißkraft garancia
Tartozékok
Égő SMB : 15, 3m
Földelőkábel : 3m, 16 mm
Kis nyomáscsökkentő
Paraméterek
| Szinergikus | Igen |
| Fáklya hűtése | gáz |
| Méretek és súlyok | |
| Hossza kb. | 525 mm |
| Szélesség / mélység kb. | 260 mm |
| Magasság kb. | 340 mm |
| Súly kb. | 16 kg |
| Üzemi ciklus az Imax-on. 40 ° C | 35% |
| 100% DC 40 ° C-on áram | 110 A |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 Hz |
| MIG / MAG | 20-200 A |
| TIG DC | 10-200 |
| Elektróda | 20-180 |
| Huzaladagolás | |
| acél hegeszthető huzalok | 0,6 - 0,8 mm |
| hegeszthető huzalok rozsdamentes acél | 0,6 - 0,8 mm |
| alumínium hegeszthető huzalok | 1,0 mm |
| hegeszthető huzalok fluxus maghuzal | 0,9 mm |
| Drótláb egység | 2 tekercs |
| Sebesség | 1,0 - 14 m / perc |
| Huzaltovábbító tekercsek / hajtás | 1 |
| VPE | 1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
